Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset
Čistota vytvára prvý dojem. Používate osviežovače vzduchu?

Čistota vytvára prvý dojem. Používate osviežovače vzduchu?

Často môže byť negatívnym faktorom vo vašej domácnosti nepríjemný pach - buď sa jedná o hnilé kuchynské odpadky, ale je to prirodzená vôňa vášho domáceho maznáčika. Vy to síce cítiť nemusíte, pretože sa jedná o váš milovaný domov, na ktorý ste zvyknutí, no keď ku vám niekto zavíta na návštevu, dýcha radšej ústami.

Zabudnite na nepríjemný pach, použite osviežovač!


Investícia do osviežovača vzduchu sa oplatí! Vytvorí u vás totiž príjemnú dlhotrvajúcu vôňu, do ktorej sa každý zamiluje. Vedeli ste, že okrem lepšieho dojmu z vašej domácnosti majú osviežovače aj zdraviu prospešné výhody?

Určite poznáte ten pocit, keď máte zlú náladu a vaša hlava ide priam vybuchnúť. Práve vtedy sa z osviežovača vzduchu môže stať záchranné koleso, keď sa topíte v mori negatívnych myšlienok. Keď sa k vám dostane čerstvá vôňa citróna alebo prírodného kvetu,vášmu mozgu sa otvoria brány do raja pokoja, dobrej nálady a vašu myseľ zaplaví vodopád pozitívnej energie.

Okrem pozitívneho vplyvu na naše psychické zdravie, sú osviežovače vzduchu prospešné aj na to fyzické. Niektoré mikroorganizmy a patogény možno ničiť práve osviežovačmi vzduchu, ktoré obsahujú výťažky z prírodných esenciálnych olejov.

Poznáme dva druhy osviežovačov: prírodné a chemické. Ktorý si vybrať?

Samozrejme, že 99 % ľudí odporúča prírodné výrobky. Áno, je pravda, že prírodné osviežovače vzduchu majú niečo do seba, no keď sa pozrieme na finančnú stránku a na výdrž týchto výrobkov, vysoko prehrávajú nad chemickými.

Ak si potrpíte na prírodných výrobkoch, zbytočne vás budeme presviedčať o opaku. Nezabúdajte však na to, že ak chcete u vás doma vytvoriť intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu, osviežovač založený na chemickej báze je pre vás ako stvorený. Medzi jeho hlavné vlastnosti totiž patrí niekoľkohodinová výdrž, nízka cena a široký sortiment vôní.

Pri výbere osviežovača myslite aj na to, či chcete zápach prekryť alebo definitívne odstrániť. Zatiaľ čo väčšina ostatných osviežovačov vzduchu obsahuje nebezpečné plyny, značky, ako napríklad Ambi Pur, obsahujú 100 % prírodný dusík ako hnací plyn, vďaka ktorému doslova ničia škodlivé látky vo vzduchu a umožňujú vám, ale aj vašim hosťom zhlboka vdychovať príjemnú vôňu.

Nezabúdajte teda na to, že aj keď máte doma nábytok usporiadaný podľa rôznych kultúr, ktoré tvrdia, že sa vďaka tomu budete cítiť dobre, vôňa hrá taktiež veľkú rolu, pretože je úzko spätá s našou mysľou a výrazne vplýva na naše emócie.

Product successfully added to the product comparison!